• info@ajansumut.com

  • 0216 467 74 00 (PBX)

  • 0532 264 37 61 (GSM)

2010'dan Bugüne 2160 Website Teslimi - 510 Adet Kurumsal Kimlik Çözümü

Sizlerin Tercihi ve Bizim Tecrübemizle Ocak-2017 itibariyle

AJANSUMUT MENÜ

..
Site Haritası - Buradasınız   Anasayfa   MİZANPAJ İÇDÜZEN HİZMETLERİ

“Çözemediğiniz Sorununuz Varsa AJANSUMUT'la Tanışmamışsınızdır.”


Tüm Dijital ve Matbu Çözümler ile Hizmetinizdeyiz
MİZANPAJ VE DİZGİ HİZMETLERİ ANA SAYFASIDizgi; kâğıt veya başka ortamlardaki metinlerin bilgisayar ortamına yazı olarak aktarılması işidir. Mizanpajdan farklı olarak dizgi, metnin doğru biçimde bilgisayar ortamına aktarılmasından ibarettir. Paragrafların doğru oluşturulması, noktalama işaretlerinin düzgün konması, tabloların uygun şekilde oluşturulması dizginin konusudur.

Bu alanda verdiğimiz hizmetler: Türkçe dizgi, Osmanlıca dizgi, Arapça dizgi, Farsça dizgi, Türkçe ve Arapça vidyo ve ses deşifre işlemleri...
1 Dizgisi yapılacak metinleri posta veya kargo yoluyla bize gönderin. Çalışmanızın bir kopyasını mutlaka yanınızda saklayın.
2 Çalışma elimize ulaştıktan sonra en kısa sürede nihayetlendirelim ve istenilen dosya formatında (docx, pdf, rtf v.s.) teslim edelim.
3 Gönderilen dosyada dizgi hatalarını tespit etmeniz ve bildirmeniz durumunda tashih işlemini yaparak tarafınıza tekrar gönderelim

Mizanpajı kısaca ifade etmek gerekirse; kitap, dergi ve gazete gibi basılı veya dijital yayınların sayfa tasarımıdır. Materyalin metin alanı, font seçimi ve boyutu, kullanılan görsellerin metinle etkileşimi, belgede kullanılacak olan renklerin belirlenmesi mizanpajın konusudur. İyi bir mizanpaj, materyalde verilmek istenen mesajının okuyucuya doğru şekilde aktarılmasını sağlar. Örneğin bir kitabın okunurluğunu kolaylaştıran, göze hoş görünmesini sağlayan ve kalitesini belirleyen etken mizanpajdır.

Bu alanda verdiğimiz hizmetler: Kitap mizanpajı (Türkçe, İngilizce, Arapça ve her dilde); dergi mizanpajı, sözlük mizanpajı, gazete mizanpajı, e-kitap mizanapjı... Aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi, hızlı ve daha sağlıklı hizmet almanız açısından önemlidir.
• Mizanpajı yapılacak dosya üzerinde tüm içerik çalışmalarının bitmiş olması gerekir. Mizanpaj yapıldıktan sonra metinde kapsamlı değişikliklerin sayfalarda kaymalara sebebiyet vermesi hâlinde ek ücret talep edilebilir.
• Mizanpajı istenen dosya metinlerinin MS Word veya Zengin Metin Biçimi (RTF) dosya formatlarında verilmesi gerekir.
• Varsa eklenecek görsellerin ayrı bir klasörde uygun çözünürlükte, düzgün şekilde adlandırılmış olması gerekir.
1 Yukarıda bahsedilen hususlara uygun olarak hazırlanan belgeyi e-posta veya aşağıdaki Mizanpaj Bilgi Formu ile bize gönderin. İstenilen mizanpaj özelliklerini net bir şekilde belirtin.
2 En kısa sürede ve en mükemmel şekilde mizanpajı bitirip onayınıza sunalım.
3 Varsa -dosyanın nihai hâlindeki- tashihlerinizi Tashih Tablosu formatımızda bize bildirin. Düzeltmeleri yapıp baskıya hazır hâle gelen dosyayı size gönderelim.

Sizler İçin Ürettiğimiz Çözüm ve Hizmetlerimiz


Kitap Mizanpajı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kitap, dergi ve süreli yayınlar için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Dergi Tasarımı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kitap, dergi ve süreli yayınlar için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Kurumsal Kimlik

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kurumsal kimliği oluşturan tüm ürün ve kalemler için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Web Tasarım

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz web sitesi, eticaret sitesi ve google çözümleri için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Dijital Çözümler

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kaliteli grafik ve baskı çözümlerimizle gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz

DETAYLAR İÇİN
Katalog - İnsert

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kaliteli grafik çözümlerimizle gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz

DETAYLAR İÇİN
“Firmanız Adına AJANSUMUT'la Tanışmak Verdiğiniz Doğru Bir Karar”SAYIN YÖNETİCİ;

AJANS UMUT TASARIM Olarak Firmanızı Taşıyabilecek Kalitede Bir Web Sitesi Veya Kurumsal Kimliğinize Uygun Matbaa & Baskı & Grafik Çözümleri Üretmek İçin Yetenekli Ve Tecrübeli Ekibimizle Hizmetinizdeyiz. 2010'dan Bugüne Sizler İçin Çözüm Üretiyoruz.

İLETİŞİM SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ