• info@ajansumut.com

  • 0216 467 74 00 (PBX)

  • 0532 264 37 61 (GSM)

2010'dan Bugüne 2160 Website Teslimi - 510 Adet Kurumsal Kimlik Çözümü

Sizlerin Tercihi ve Bizim Tecrübemizle Ocak-2017 itibariyle

AJANSUMUT MENÜ

..
Site Haritası - Buradasınız   Anasayfa   GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ

“Çözemediğiniz Sorununuz Varsa AJANSUMUT'la Tanışmamışsınızdır.”


Tüm Dijital ve Matbu Çözümler ile Hizmetinizdeyiz
GRAFİK TASARIM ANA SAYFASI


Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

Grafiker Almanca Graphiker kelimesinin karşılığı, Grafik Tasarımcı ise İngilizce Graphic Designer kelimesinin karşılığı olup aynı manaya gelmektedir. Grafiker veya Grafik tasarımcı unvanına sahip olabilmek için eğitimden geçmek gerekmektedir.

Grafik Tasarım En Kısa Tanımıyla, Resmin Stilize Edilmiş Halidir. Dolayısıyle Desen Bilgisi Gerektirir. Grafik Tasarımcısının Grafik Sanatları Bilmesi Yani Sanatçı Olması Gerekir.

Sanat Görsel Ve Fonatik Olarak İkiye Ayrılır. Müzik, Şiir Gibi Sanatlara Fonetik Sanatlar Denir. Resim, Heykel, Grafik Tasarım Ve El Sanatları Gibi Sanatlara Da Görsel Ya Da Plastik Sanatlar Denir.

Bu Nedenledir Ki Grafik Eğitimi Güzel Sanatlar Dallarının İçerisinde Bir Sanat Dalı Olarak Yerini Almıştır. Tasarım Yapabilmek İçin Sadece Bilgisayar Teknolojisini Kullanabilmek Yetmez. Grafik Tasarımcısının Desen Gücünü, Renk Bilgisini Ve Yaratıcılığını Teknolojiyle Buluşturması Gerekir. Bir Elmayı Stilize Edebilmek İçin Önce Onun Gerçek Şekli Üzerinde Fikriniz Olması Gerekir Yani Önce Elmanın Kendisini Resmedebilin Ki O Elmanın Soyutlanmış Halini Ortaya Çıkarabilin.

Bir Çok Kez Kurum Kimliği İle Başlanılan Tasarım Yolculuğu Logotype Oluşturularak Devam Eder Sonra Bu Simge Her Yerde Kullanılır Ve Akıllarda Yer Etmesi Sağlanır. Daha Sonra Bu Logo Kullanılarak Kartvizit, Antedli Kağıt, Zarf Gibi Kurum Kimliğinin Diğer Parçaları Tamamlanır.

Afişler, El İlanları, Dergi Reklamları TV Reklamları Derken Ürünün Tanıtımı Sağlanır. Dolayısıyle Amblem Logo Tüm Tanıtımların, Reklamların Olmazsa Olmazıdır. Amblemin Üstlendiği Görev, Görüldüğü Andan İtibaren Neye Hizmet Ettiğini Anında Hissettirebilmesidir Ya Da Amacı Bu Hedefe Ulaşmayı Sağlamaktır. Bunun İçin Amblem Konusuyla Da İlgili Olmak Üzere Sade, Dikkat Çekici İlgili Olduğu Ürünü Temsil Eden, Küçüldüğünde Etkisini Kaybetmeyen Bir Şekle Büründürülmelidir.

Sizler İçin Ürettiğimiz Çözüm ve Hizmetlerimiz


Kitap Mizanpajı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kitap, dergi ve süreli yayınlar için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Dergi Tasarımı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kitap, dergi ve süreli yayınlar için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Kurumsal Kimlik

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kurumsal kimliği oluşturan tüm ürün ve kalemler için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Web Tasarım

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz web sitesi, eticaret sitesi ve google çözümleri için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Dijital Çözümler

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kaliteli grafik ve baskı çözümlerimizle gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz

DETAYLAR İÇİN
Katalog - İnsert

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kaliteli grafik çözümlerimizle gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz

DETAYLAR İÇİN
“Firmanız Adına AJANSUMUT'la Tanışmak Verdiğiniz Doğru Bir Karar”SAYIN YÖNETİCİ;

AJANS UMUT TASARIM Olarak Firmanızı Taşıyabilecek Kalitede Bir Web Sitesi Veya Kurumsal Kimliğinize Uygun Matbaa & Baskı & Grafik Çözümleri Üretmek İçin Yetenekli Ve Tecrübeli Ekibimizle Hizmetinizdeyiz. 2010'dan Bugüne Sizler İçin Çözüm Üretiyoruz.

İLETİŞİM SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ