Ajansumut Sizlere Her Zaman Çözûm Üretir.

2010'dan Bugüne Firma Olarak 2350 Website Teslimi & 620 Adet Kurumsal Kimlik Çözümü
Sizlerin Tercihi ve Bizim Tecrübemizle Temmuz-2018 itibariyle

AJANSUMUT MENÜ

Mizanpaj ve Dizgi Çözümleri Üretilen Hizmetler


Ajans Umut Hakkında
2010 Yılında Kurulan Ajansumut, Web Tasarımı, Mizanpaj (Kitap & Dergi), Promosyon Çözümleri, Matbaa Çözümleri, Kurumsal Kimlik Çözümleri Sunan Firmamız, Yanında Sürekli Olarak Çalışan Uzman Kadrosuyla Türkiye Genelinde Bir Çok Projeye ve Çözüme İmza Atmıştır. Ajans umut olarak Web Tasarım, Web Geliştirme ve Arama Motoru Optimizasyonu gibi farklı hizmetler sunmak için deneyimli ve uzman ekibiyle sizlerin hizmetindedir. Tüm müşterilerine aynı özeni göstermektedir. 2010 yılından beri tecrübemizle tüm projelerimizde yenilikçi fikirlerle en şaşırtıcı çevrimiçi sonuçlar elde etmek için yaratıcı web sayfaları tasarlamaktayız.

MİZANPAJ VE DİZGİ HİZMETLERİ ANA SAYFASI

Dizgi; kâğıt veya başka ortamlardaki metinlerin bilgisayar ortamına yazı olarak aktarılması işidir. Mizanpajdan farklı olarak dizgi, metnin doğru biçimde bilgisayar ortamına aktarılmasından ibarettir. Paragrafların doğru oluşturulması, noktalama işaretlerinin düzgün konması, tabloların uygun şekilde oluşturulması dizginin konusudur.

Bu alanda verdiğimiz hizmetler:

Türkçe dizgi,
Osmanlıca dizgi,
Arapça dizgi,
Farsça dizgi,

1 Dizgisi yapılacak metinleri posta veya kargo yoluyla bize gönderin. Çalışmanızın bir kopyasını mutlaka yanınızda saklayın.
2 Çalışma elimize ulaştıktan sonra en kısa sürede nihayetlendirelim ve istenilen dosya formatında (docx, pdf, rtf v.s.) teslim edelim.
3 Gönderilen dosyada dizgi hatalarını tespit etmeniz ve bildirmeniz durumunda tashih işlemini yaparak tarafınıza tekrar gönderelim

Mizanpajı kısaca ifade etmek gerekirse; kitap, dergi ve gazete gibi basılı veya dijital yayınların sayfa tasarımıdır. Materyalin metin alanı, font seçimi ve boyutu, kullanılan görsellerin metinle etkileşimi, belgede kullanılacak olan renklerin belirlenmesi mizanpajın konusudur. İyi bir mizanpaj, materyalde verilmek istenen mesajının okuyucuya doğru şekilde aktarılmasını sağlar. Örneğin bir kitabın okunurluğunu kolaylaştıran, göze hoş görünmesini sağlayan ve kalitesini belirleyen etken mizanpajdır.

Bu alanda verdiğimiz hizmetler:
Kitap mizanpajı (Türkçe, İngilizce, Arapça ve her dilde)
Dergi mizanpajı
Sözlük mizanpajı
Gazete mizanpajı
E-kitap mizanpajı...

Aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi, hızlı ve daha sağlıklı hizmet almanız açısından önemlidir.

• Mizanpajı yapılacak dosya üzerinde tüm içerik çalışmalarının bitmiş olması gerekir. Mizanpaj yapıldıktan sonra metinde kapsamlı değişikliklerin sayfalarda kaymalara sebebiyet vermesi hâlinde ek ücret talep edilebilir.

• Mizanpajı istenen dosya metinlerinin MS Word veya Zengin Metin Biçimi (RTF) dosya formatlarında verilmesi gerekir.

• Varsa eklenecek görsellerin ayrı bir klasörde uygun çözünürlükte, düzgün şekilde adlandırılmış olması gerekir.

1 Yukarıda bahsedilen hususlara uygun olarak hazırlanan belgeyi e-posta ile bize gönderin.
2 İstenilen mizanpaj özelliklerini net bir şekilde belirtin.
3 En kısa sürede ve en mükemmel şekilde mizanpajı bitirip onayınıza sunalım.
4 Varsa -dosyanın nihai hâlindeki- tashihlerinizi Tashih Tablosu formatımızda bize bildirin. Düzeltmeleri yapıp baskıya hazır hâle gelen dosyayı size gönderelim.HER ZAMAN ÇÖZÜM ÜRETİRİZ.Sizler İçin Ürettiğimiz Çözüm ve Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz web sitesi, eticaret sitesi ve google çözümleri için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Kimlik Tasarımı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kurumsal kimliği oluşturan tüm ürün ve kalemler için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Katalog - İnsert

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kaliteli grafik çözümlerimizle gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz

DETAYLAR İÇİN
Kitap Mizanpajı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kitap, dergi ve süreli yayınlar için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Dergi Tasarımı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kitap, dergi ve süreli yayınlar için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Dijital Çözümler

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kaliteli grafik ve baskı çözümlerimizle gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz

DETAYLAR İÇİN


“Firmanız Adına AJANSUMUT'la Tanışmak Verdiğiniz Doğru Bir Karar”


SAYIN YÖNETİCİ;

AJANS UMUT TASARIM Olarak Firmanızı Taşıyabilecek Kalitede Bir Web Sitesi Veya Kurumsal Kimliğinize Uygun Matbaa & Baskı & Grafik Çözümleri Üretmek İçin Yetenekli Ve Tecrübeli Ekibimizle Hizmetinizdeyiz. 2010'dan Bugüne Sizler İçin Çözüm Üretiyoruz.© Copyright 2010-2018 - www.ajansumut.com