Ajansumut Sizlere Her Zaman Çözûm Üretir.

2010'dan Bugüne Firma Olarak 2350 Website Teslimi & 620 Adet Kurumsal Kimlik Çözümü
Sizlerin Tercihi ve Bizim Tecrübemizle Temmuz-2018 itibariyle

AJANSUMUT MENÜ

Sosyal Medya Çözümleri Üretilen Hizmetler


Ajans Umut Hakkında
2010 Yılında Kurulan Ajansumut, Web Tasarımı, Mizanpaj (Kitap & Dergi), Promosyon Çözümleri, Matbaa Çözümleri, Kurumsal Kimlik Çözümleri Sunan Firmamız, Yanında Sürekli Olarak Çalışan Uzman Kadrosuyla Türkiye Genelinde Bir Çok Projeye ve Çözüme İmza Atmıştır.Ajans umut olarak Web Tasarım, Web Geliştirme ve Arama Motoru Optimizasyonu gibi farklı hizmetler sunmak için deneyimli ve uzman ekibiyle sizlerin hizmetindedir. Tüm müşterilerine aynı özeni göstermektedir. 2010 yılından beri tecrübemizle tüm projelerimizde yenilikçi fikirlerle en şaşırtıcı çevrimiçi sonuçlar elde etmek için yaratıcı web sayfaları tasarlamaktayız.

Sosyal Medya Hizmet Danışmanlığı Ajansı ve Hesap Yönetimi…

Markanızın Sosyal Medya Hizmet Yönetimi Danışmanlığı ile Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin sayfalarınızı, sayfa gönderilerinizi, gelen yorumları, sayfanıza gelen mesajları, rakiplerinizin sosyal medya aktivitelerini yakından takip etmek, Google Adwords & Analytics ile ilgili tüm aksiyonları sizin adınıza yapalım.

Sosyal Medya Yönetiminiz İçin Bizden Destek Alabilirsiniz…–Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram başta olmak üzere markanızın sosyal medya stratejisinin, kurumunuz hedef ve stratejileri doğrultusunda yönetmek-İçerik geliştirmek ve yönetmek
-Markanızın sosyal medya hesaplarına gelen yorum, şikayet, öneri ve beğenilerine oluşturulacak iletişim stratejisi belirlemek ve raporlamak.
-Yenilikçi fikir ve içerik önerileri ile projelerinizin iletişim stratejilerine destek olmak.
-Reklam yönetimi ve hedef kitle belirlemek.
-İçerik istatistiklerinizi yorumlamak ve raporlamak.Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır? br>
1.Hedef Kitle
Hedef kitle belirlemek sosyal medya yönetiminizin ilk adımı olmalıdır. Hedef kitlenizin cinsi, yaş aralıkları, ilgi alanları, neler yapmak istediklerini ve hatta yapmak istemediklerini çok iyi bilerek, onlara istedikleri bilgiyi değişik şekillerde sunabilirsiniz.
2.İçerik Yönetimi
Etkin bir sosyal medya yönetimi istiyorsanız, markanızın yaratmak istediği algıyı, doğru içerik yönetimi stratejisi ile verebilirsiniz, güçlendirebilirsiniz ve hatta değiştirebilirsiniz. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken önemli unsurlardan biri kullandığınızın dilin markanızın imajı ile bütünleşmesidir. Unutmayın! Ürettiğiniz içeriğin hedef kitlenize sağladığı fayda doğrultusunda iletişiminizin başarılı olup/olmadığını tartabilirsiniz.3.Müşteri İlişkileri
Müşteri ilişkileri sosyal medya yönetiminizde dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biridir. Diyalog yönetiminin çok büyük önem taşıdığı bu konuda amaç; markanız ve hedef kitleniz arasında sadakat yaratıp, bu sadakati sürekli kılabilmektir. Markanız ile ilgili hedef kitlenizin şikayetleri olabilir veya aynı şekilde memnuniyetlerini dile getirmek isteyebilirler. Bu doğrultuda, kitlenizi tatmin edecek ve kendileri önemli hissetirecek bir iletişim strateji belirlemeniz gerekmektedir.
4.Rakip Analizi
Sosyal medya yönetiminde rakip analizi, markanızın sosyal medya stratejisinin belirlenmesi ve geliştirilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu analizi doğru yapabilmek için de tüm marka ve şirketlere hem müşteri gözü ile hem de kendi bakış açıları ile bakmak gerekir. Rakip analizinizi yaparken doğru yöntemleri (SWOT, PEST vb.) belirlediğiniz doğru markalar için kullanmanız gerekmektedir.5.Reklam Yönetimi
Artık sosyal mecralar üzerinden yapılan tüm pazarlama faliyetlerinde reklamlı çıkılan içeriklerin gücü yadsınamaz. Bunu tercih değil zorunluluk haline getiren sosyal mecralar, reklam yönetimini dijital medyanın kalbine yerleştirmiştir diyebiliriz. Sosyal medya yönetiminde, doğru reklam stratejisi ve doğru hedef kitle belirlemek, markanın bu alandaki yatırımlarını hem boşa çıkarmamış olmak demek hem de markanın dijital dünyadaki bilinirliğinin hızlı bir şekilde yükselmesi demektir.
6.İstatistikler
Yapılan paylaşımlarınızın ve yaptığınız kampanyaların başarısını ölçmek, pazarlamanın en temel işleyişlerinden biridir. İçeriklere ayrılan reklam bütçenizin veya çıktığınız bir içeriğin aynı mecradaki performansını ölçümlemek, izlemeniz gereken sosyal medya stratejisinin en belirleyici etkilerinden biridir.

HER ZAMAN ÇÖZÜM ÜRETİRİZ.Sizler İçin Ürettiğimiz Çözüm ve Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz web sitesi, eticaret sitesi ve google çözümleri için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Kimlik Tasarımı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kurumsal kimliği oluşturan tüm ürün ve kalemler için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Katalog - İnsert

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kaliteli grafik çözümlerimizle gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz

DETAYLAR İÇİN
Kitap Mizanpajı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kitap, dergi ve süreli yayınlar için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Dergi Tasarımı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kitap, dergi ve süreli yayınlar için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Dijital Çözümler

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kaliteli grafik ve baskı çözümlerimizle gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz

DETAYLAR İÇİN


“Firmanız Adına AJANSUMUT'la Tanışmak Verdiğiniz Doğru Bir Karar”


SAYIN YÖNETİCİ;

AJANS UMUT TASARIM Olarak Firmanızı Taşıyabilecek Kalitede Bir Web Sitesi Veya Kurumsal Kimliğinize Uygun Matbaa & Baskı & Grafik Çözümleri Üretmek İçin Yetenekli Ve Tecrübeli Ekibimizle Hizmetinizdeyiz. 2010'dan Bugüne Sizler İçin Çözüm Üretiyoruz.© Copyright 2010-2018 - www.ajansumut.com