Ajansumut Sizlere Her Zaman Çözûm Üretir.

2010'dan Bugüne Firma Olarak 2350 Website Teslimi & 620 Adet Kurumsal Kimlik Çözümü
Sizlerin Tercihi ve Bizim Tecrübemizle Temmuz-2018 itibariyle

AJANSUMUT MENÜ

Web Site Tasarım Çözümleri
Üretilen Hizmetler


Ajans Umut Hakkında
2010 Yılında Kurulan Ajansumut, Web Tasarımı, Mizanpaj (Kitap & Dergi), Promosyon Çözümleri, Matbaa Çözümleri, Kurumsal Kimlik Çözümleri Sunan Firmamız, Yanında Sürekli Olarak Çalışan Uzman Kadrosuyla Türkiye Genelinde Bir Çok Projeye ve Çözüme İmza Atmıştır.


Web Tasarım Öncelikleri

Ajans umut olarak Web Tasarım, Web Geliştirme ve Arama Motoru Optimizasyonu gibi farklı hizmetler sunmak için deneyimli ve uzman ekibiyle sizlerin hizmetindedir.

Tüm müşterilerine aynı özeni göstermektedir. 2010 yılından beri tecrübemizle tüm projelerimizde yenilikçi fikirlerle en şaşırtıcı çevrimiçi sonuçlar elde etmek için yaratıcı web sayfaları tasarlamaktayız. Firmamız uygun fiyatla müşterilerimize olağanüstü ve özel web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız web tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz ile her müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmasına yardımcı olarak beklentilerini karşılamaktayız. Firmamız projeleri müşterilerimizin bütçe sınırlamaları içinde en kısa sürede tamamlanmaktadır. Firmamız gelişmiş teknikler ve çözümleri kullanarak karmaşık web sitelerini basit ve kolay şekilde tamamlamaktadır. Bu bizim mükemmelliğimizin göstergesidir.


Web Tasarım Gereklilikleri

*- Tasarımı yazılıma dönüştürürken HTML ve CSS dillerini kullanarak minimum kodlamayla maksimum verimi almayı planlamak. *- HTML, CSS, Java, JQuery ve benzeri dosyalarınızın sıkıştırılmış olduğundan emin olmak. *- Fotoğrafları ne aşırı büyük ne aşırı küçük seçmemek. *- Yazılarınızın okunaklı olması adına doğru renk ve font tercihinde bulunmak. *- Web sitesine yerleştireceğiniz yazılarınızı benzersiz olarak yazmalı yada yazdırmak. *- Kullanacağınız fotoğrafların telif hakları olup olmadığına dikkat etmek. *- Fotoğraflarınızı sıkıştırma teknikleri kullanarak, görüntü kalitesini kaybetmeden en küçük dosya boyutuna getirmeye özen göstermek. *- Web sitenizin mobil cihazlarda doğru görüntülenmesi için uyumlu (responsive) olmasına dikkat etmek. *- Google page speed test sayfasından muhakkak faydalanarak web sitesinizin hızını ölçümleyerek eksiklerinizi gidermek.


Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Web siteniz, dijital pazarlama stratejinizin en önemli parçasıdır. Hangi sektörde faaliyet gösterdiğinizden bağımsız olarak web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar ve müşteriler, sitenizin teknik açıdan kusursuz, estetik açısından mükemmel olmasını bekler.

Kurumsal web tasarım yapılan bir internet sitesi içerisinde yazı çok önemlidir. Harfler yan yana getirildiği zaman sözcükleri, sözcükler satırları ve satırlar da paragrafları ve metinleri oluşturur. Harfler sözcükleri oluşturmak üzere yan yana gelirken aralarında kalan boşluğun iyi ayarlanması okunabilirlik için çok önemli bir etkiye sahiptir.

İyi tasarlanmış, web sitesi kurulumu esnasında da kelime ve harfler arası boşluğun görsel olarak eşit olması beklenir. Kurumsal web tasarımı yapılırken de mutlaka harflerin boşlukları ile beraber harflerin iç boşluklarının da dikkate alınması gerekir. Aksi halde web sitesi tasarımı zayıf kalır.

Kurumsal web sitesi tasarımı alanındaki faaliyetlerimiz doğrultusunda günden güne büyüme ve gelişmeyi kendimize prensip haline getirdik. Gelişen yeni zaman dilimine ayak uydurmak adına şirketlerin vermiş olduğu geniş ölçekli kararlara onay veriyor ve en iyi şekilde kurumsal web sayfaları ,Kurumsal Kimlik Kazandırma yolunda destek olmak için elimizden gelenin de fazlasını yapıyoruz.

Kurumsal web tasarım yaptırmak için önceden de bahsettiğimiz gibi portföy önemlidir. Kurumsallık profesyonelliği gerektirir. Yazı içerisinde kurumu temsilen kontrast ve iki değer durumuna önem vermez. Yani kontrast web tasarım kurallarına uygun olarak birleştirildikleri zaman web sitesi trafik artırma konusunda size yardımcı olur.

Soğuk renklerle kullanılan sıcak renkler daha sıcak görünür. Bedava site kurmak bu sebeplerden ötürü oldukça risklidir. Yani Kurumsal web tasarım konusunda iyi bir imaj yaratmak isteniyorsa asla tercih edilmemelidir. Özellikle web tasarım fiyatları doğrultusunda hareket etmemeniz önerilmektedir.

Kurumsal web tasarım yapan diğer firmalar kontrast olmayan değerler bir arada kullanır ise web sitesi tasarım konusunda monoton bir sonuç olacaktır. Buda uygun fiyatlı web sitesi yapan firmaların hatalarının başında gelmektedir. Eğer açık ve aşırı koyu, büyük ve aşırı küçük gibi şiddetli kontrastlar varsa yan yana gelen elemanlardan birisi fazlası ile ön plana çıkar bu da kurumsal web tasarım yaptırandan tutunda e-ticaret web sitesi yaptırmak isteyen firmalara sorun çıkaracaktır.

Kurum web tasarımı yapılırken personel performansınızı yansıtacak alanların yer alması gerekir. Vizyon, misyon çok önemlidir bunun en iyi şekilde yansıtılması gerekir. Eğer açık ve aşırı koyu, büyük ve aşırı küçük gibi şiddetli kontrastlar varsa yan yana gelen elemanlardan birisi fazlasıyla ön plana çıkar, buda iki eleman arasındaki dengeyi alt üst eder; hatta hiç ortaya çıkarmaz. Zıt elemanların ilişkili görsel web tasarım örnekleri açısından canlılık kazanır.

2010 Yılında Kurulan Ajansumut, Web Tasarımı, Mizanpaj (Kitap & Dergi), Promosyon Çözümleri, Matbaa Çözümleri, Kurumsal Kimlik Çözümleri Sunan Firmamız, Yanında Sürekli Olarak Çalışan Uzman Kadrosuyla Türkiye Genelinde Bir Çok Projeye ve Çözüme İmza Atmıştır.

Referanslarını Zaman İçinde Çoğaltan Ajansumut Sizlere Hizmet Vermeye Devam Etmektedir. AJANS UMUT Olarak Firmanızı Taşıyabilecek Kalitede Bir Web Sitesi Veya Kurumsal Kimliğinize Uygun Matbaa Ve Baskı Çözümleri Üretmek İçin Yetenekli Ve Tecrübeli Ekinimizle Hizmetinizdeyiz.

Bir Web Sitesi Firmanız, Ürünleriniz Veya Hizmetleriniz İçin Çok İyi Bir İmaj Sağlar. Sizi Rakiplerinizden Bir Adım Öne Taşır. Sitenizde Fotoğraflı, Sesli Ve Videolu Sunumlar Yapabilmenize Olanak Verir. Sanal Dünyada Açmış Olduğunuz Bir Mağaza, Şube Yada Sergi Salonu Gibi İş Görür. Müşterilerinize Broşür Göndermek, VCD Göndermek, Fax Yollamak Yerine, İnternet Adresinizi Ve Elektronik Posta Adresinizi Belirterek Hem Zamandan Hem De Paradan Kazanmanızı Sağlarken, Müşterinizin Gözünde Sizin İmajınızı Yüceltir. Sizinle, Ürünlerinizle Yada Hizmetleriniz İle İlgili Bilgi Almak İsteyen Kitleler De Aynı Şekilde Zamandan Ve Paradan Kar Ederken, Sunumlarınıza En İyi Şekilde Ve Rahatlıkla Ulaşabilme İmkanı Bulur.

Geleneksel İletişim Yöntemleri, Araçları Ve Mecralarını Hiçbir Zaman Yadsımadan, Yeni Nesil İletişim Araçları Ve Yöntemleriyle, Digital Platformlar İçin Çözüm Üreten İletişimciler Olarak, Kendimizi Sürekli Geliştirdik. Web Siteleri Ürünlerimizi Veya Hizmetlerimizi Tanıtmak Amacı İle Tasarlanmış 24 Saat Firmamizi Tanıtan Pazarlamacılardır. Bu Pazarlamacıları En İyi Şekilde Giydirip Bakımlarını Yaptiktan Sonra En Son Teknolojik Ürünlerle Yeni Müşteriler Bulması İçin Piyasa Göndermek Sirketlerin Doğru Tanitimlari İçin En Dogru Yollardandir. Tüm Müşterileriniz Teknolojiyi Takip Eden Kurumsal Yapıda Gözüken Dogru Hizmet Profillerine Sahip Bir Şirket Olmanızı İster.

Potansiyel Veya Gerçek Müşterileriniz, Hizmet Alacağı Şirketin Web Sitesini Dolaşırken, Hatalı Metinler, Kötü Web Tasarım Uygulama Eksikleri, Ulaşılamayan Sayfalar Veya Gözü Rahatsız Edici Herhangi Bir Alan Olmamasını İster. Bu Nedenle Web Tasarım Doğru, Profesyonel Kişiler Tarafından Günümüzün Teknolojileri Kullanılarak Tasarlatılması Gerekmektedir Biz AJANSUMUT Olarak Yanımızda Sürekli Olarak Çalışan Uzman Kadrosuyla Türkiye Genelinde Bir Çok Projeye ve Çözüme İmza Atmıştır. Referanslarını Zaman İçinde Çoğaltan Ajansumut Sizlere Hizmet Vermeye Devam Etmektedir

Kurumsal web sayfası; müşteri ilişkileri yönetimi ve içerik yönetim sistemi olmak üzere iki başlıkta inceyebiliriz bunlar; Müşteri ilişkileri yönetimi, firmanızda satış ve servis süreçlerinin iyileştirilmesinde etkin bir rol oynamakta; Müşterilerinizi elinizde tutmanızda ve müşteri sayınızı arttırma konusunda oldukça etkili çözümler sunar.
HER ZAMAN ÇÖZÜM ÜRETİRİZ.Sizler İçin Ürettiğimiz Çözüm ve Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz web sitesi, eticaret sitesi ve google çözümleri için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Kimlik Tasarımı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kurumsal kimliği oluşturan tüm ürün ve kalemler için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Katalog - İnsert

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kaliteli grafik çözümlerimizle gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz

DETAYLAR İÇİN
Kitap Mizanpajı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kitap, dergi ve süreli yayınlar için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Dergi Tasarımı

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kitap, dergi ve süreli yayınlar için gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR İÇİN
Dijital Çözümler

Ajansumut Olarak Sizlerin İhtiyaç Duyduğunuz kaliteli grafik ve baskı çözümlerimizle gereken zamanda ve gerektiği anda hizmetinizdeyiz

DETAYLAR İÇİN


“Firmanız Adına AJANSUMUT'la Tanışmak Verdiğiniz Doğru Bir Karar”


SAYIN YÖNETİCİ;

AJANS UMUT TASARIM Olarak Firmanızı Taşıyabilecek Kalitede Bir Web Sitesi Veya Kurumsal Kimliğinize Uygun Matbaa & Baskı & Grafik Çözümleri Üretmek İçin Yetenekli Ve Tecrübeli Ekibimizle Hizmetinizdeyiz. 2010'dan Bugüne Sizler İçin Çözüm Üretiyoruz.© Copyright 2010-2018 - www.ajansumut.com